13
Aile Bizimle Mutlu Oldu
Aşağıdaki yorumlar, ailelerin kendi müşteri panellerinden yazdıkları, kendi istekleri ve onayları ile yayınlanan yorumlardır.

Biricik bebeğimiz, sabahtan akşama kadar uyumamakta direnince ne zaman pes edecekler diye merak etmeye başlamıştık… Azimle, sabırla, şevkatle ve özveriyle çabalayan, harika bir iş çıkaran Selin hanım ve arkadaşlarına ne kadar teşekkür etsek azdır… Herkese şiddetle tavsiye ediyoruz…

Ferya Deniz’in Ailesi

Rast gele instagram dan tanıdım bebek öykülerini ve Selin hanımı. O kadar ilgilendiler o kadar güler yüzlüydüler ki onları çok sevdik. Selin hanım muhteşem bir konsept fotoğrafı çekti bize. Kızımız da çok sevdi ️ İyi ki sizi tanıdık ️ Muhteşemsiniz  İşiniz rast gelsin inşallah ️

Ayza Nehir’in Ailesi

Selin hanıma ilgisinden ve kaliteli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye edebileceğimiz kaliteli ve işinde çok iyi biri yeni çekimlerde görüşmek üzere iyi çalışmalar.

Kemal’in Ailesi

Güzeller güzeli kızımın en güzel en özel anlarını bizlere armağan ettiği için bu harika kadına ne kadar ne söylesem az kalır! Kendi kızını kucaklar gibi şefkatle yaklaştığın, her anında özenle çalıştığın için, işine bu kadar saygı duyduğun için sonsuz teşekkürler. Seni çok seviyoruz.

Nil’in Ailesi

Torunum Doğa’nın doğduğu gün ilk en güzel fotolarını çekerek o güzel anları ölümsüzleştirdiniz. Profesyonelliğiniz, titiz çalışmalarınız ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim, iyiki tanıdık sizi ve bundan sonra da daha güzel günler ve çekimlerde hep sizi tercih edeceğiz ve çevremize tavsiye edeceğiz. Güler yüzünüz, yüksek enerjiniz için çok teşekkür ederim.

Doğa’nın Anneannesi

Hakkınızda övgüler duyduğumuzda “yok canım abartılıyor” diye düşünmüştük. Tanıyınca, birlikte çalışınca gördük ki siz hakikaten o kadarsınız ki! Böyle bir emek, üstelik bu kadar eğlenerek… Sizler harikasınız.. Çok çok sevdik, Denklanşörünüz dert görmesin.

Ada’nın Ailesi

Harika ve profesyonel bir ekip ile en özel anlarınızı sonsuz kılacağınız tek adres..

Ediz’in Ailesi

Samimiyetiniz sıcaklığınız ve en önemlisi de işini aşkla sevgiyle yapan bebeklerin konforunu rahatlığını ayrıca düşünüp sanki evimizde ailemizle gibi hissettirdiğiniz için çok teşekkürler. Rüya gibi masal gibi çekimler içinde çok teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık.

Deren’in Ailesi

Sevgili Bebek Öyküleri, en mutlu, en heyecanlı, en telaşlı ama en mutlu günümüzde profesyonelliği, güler yüzü, sakinleştirici etkisi ve uyumluluğuyla bize o kadar iyi geldi ki. En poz veremeyen aile üyelerimizin bile Can’ımızla şahane fotoğrafları olmasını sağladı. En güzel anımızı muhteşem fotoğraflara dönüştürmesinin yanı sıra ebeveynlik yolculuğumuza ilk tanıklık edenlerden oldu. İyi ki de siz oldunuz. Bundan sonra daha birçok anı için bir araya gelmek üzere. İyi ki sizi tanımışız. Sizinle çalışmak çok keyifliydi. Yolunuz açık olsun.

Can’ın Ailesi

En güzel anlarımızı ölümsüzleştirdiğin için çok teşekkür ederiz. İşini gerçekten severek yapıyorsun. Daha çok görüşeceğiz, Sevgiler…

Öykü’nün Ailesi

Harika bir ekip ile eğlenceli bir çekim oldu bizim için. Geride bana tam hayallerimdeki gibi fotoğraflar ve klip kaldı. Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim.

Kaan’ın Ailesi

Her şey için çok teşekkürler  en özel günümüzü iyi ki sizlerle paylaştık! Ekibin profesyonelliği, samimiyeti ve ilgisinden tüm çevremiz haberdarlar. Her anına şahit olacağınız yaşlara umuyorum. İyi ki varsınız deklanşörü gülen ekip

Bulut’un Ailesi

Canımızın en özel ve güzel anlarına bizimle ortak olan, enerjisi muhteşem, bizi olduğumuz gibi kabul eden tatlış kız, iyi ki seni tanıdık birlikte büyüyelim.

Can’ın Ailesi

Bebek Öyküleri olarak yorumlarınızı önemsiyoruz. Her türlü görüş, öneri, memnuniyetinizi yan taraftaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz.

Yorumunuz bizim için önemli...

Mesaj Gönder
Merhaba, iletişim uzmanımıza sorularınızı sorabilirsiniz.