Bebek Öyküleri
Türkiye'nin en iyi bebek fotoğrafçısı

Hakkımızda

Sonsuza dek bu büyülü anı dondurup, zamanı durdurabilir miyiz? EVET!

Evet yapabiliriz! Bebek Öyküleri olarak, benzersiz en güzel annelik ve yeni doğan fotoğrafçılık deneyimimizle yolculuğunuzun özünü yakalamaya odaklanıyoruz.

Yeni bir bebek sahibi olmak için fotoğraf çekmenin ve hatta daha da fazlasını yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Stresten uzak, tam hizmet deneyimimiz fotoğraf çekmeyi kolaylaştırır, çünkü ihtiyacınız olan her şeyi sağlar ve sürecin her bölümünde size rehberlik ederiz. Yeni bebeğinizle birlikte, evinizin duvarındaki ilk aile fotoğrafınızı hayal edin. Birlikte, en çok sevdiğiniz kişilerin gördüğü en iyi görüntüleri oluşturacağız. Organik, zamansız görüntüler arıyorsanız, sizin için doğru adresiz.

Bu heyecan verici, ama kısacık zamanı yakalamak için bizi seçtiğiniz an, aldığınız en iyi karar olacak.

Sizi özel doğumunuz, yeni doğan ve bebek fotoğrafçılığı için Bebek Öyküleri stüdyomuza davet ediyoruz.

Bebek - Doğum Hizmetlerimiz

Yeni Doğan Çekimlerimiz
Bebeğinizin ilk 10 – 15 gün içerisinde stüdyomuzda planladığımız, dört konsept ile oluşan çekimimizdir. Ortalama 100 – 150 kare fotoğrafların tamamı düzenlenerek dijital ortamda teslimi sağlanır.
Doğum Çekimlerimiz
Bebeğinizin ilk 10 – 15 gün içerisinde stüdyomuzda planladığımız, dört konsept ile oluşan çekimimizdir. Ortalama 100 – 150 kare fotoğrafların tamamı düzenlenerek dijital ortamda teslimi sağlanır.
Stüdyo Bebek Çekimlerimiz
Bebeğiniz için seçtiğiniz konseptlerden en az 1, en fazla 4 konseptten oluşan stüdyomuzda yaptığımız çekimimizin konsept adedine göre süresi değişmektedir. Sadece bebeğinizin çekimini kapsamaktadır.
Aile Fotoğraf Çekimlerimiz
Bebeğiniz ara dönemdeyken ( 3-6 ay) evinizde yada stüdyomuzda 1 saat süren çekimimizdir. Anne, baba, bebek varsa abisi/ablası ile çeşitli pozlardan oluşur.
Hamile Çekimlerimiz
Hamileliğinizin ortalama 30. Haftalarında isteğinize göre dış mekan, stüdyo yada evinizde organize ettiğimiz çekimimizdir. Ortalama 300 – 400 kare fotoğraflarınızın tamamı düzenlenerek size teslim edilir.
Doğum Günü Çekimlerimiz
Bebeğinizin yaş doğum gününde organizasyonuzun olduğu mekanda ortalama 2 saat süren çekimimizdir. Özel aile pozları, bebeğinizin tek fotoğrafları, kutlama anı ve organizasyon detay fotoğrafları ile tamamlanır.

Özel Jimer Hastanesi Anlaşmalı Doğum Fotoğrafçısı

Doğum Çekimi Yaptığımız Hastaneler

Özel Jimer Hastanesi, Özel Medicabil Hastanesi, Özel Acıbadem Hastanesi

Takım Arkadaşlarımız

Bebeğinizle tanışmak isteriz

Mesaj Gönder
Merhaba, iletişim uzmanımıza sorularınızı sorabilirsiniz.